7107 Litografi
Såld: 2.800 kr
Såldes den 23 oktober 2023 -
7001 Litografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
2124 Litografi
Helmer Osslund (1866-1938), 57x68
Såld: 250 kr
Såldes den 24 oktober 2011
8071 Litografi
Helmer Osslund (1866-1938), landskap, 50x62
Såld: 550 kr
Såldes den 29 augusti 2011 -
3269 Litografi
Helmer Osslund (1866-1938), Älv, 48x60
Såld: 750 kr
Såldes den 11 januari 2010 -
1406 Litografi
Helmer Osslund, 47x60
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 januari 2008
1405 Litografi
Helmer Osslund, med dedikation, 11x23
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2008 -
4738 Litografi
Helmer Osslund Från Näsåker, onumrerad, 48x60
Såld: 400 kr
Såldes den 22 oktober 2007 -
5351 Litografi
Helmer Osslund, Landskap med å, 45 x 60
Såld: 750 kr
Såldes den 10 september 2007